Bon Turystyczny

w PENSJONACIE VIPABO W NIECHORZU

  1. Z pomocą bonu można uregulować rachunek za usługę noclegu dla całej rodziny, pod warunkiem że wraz z opiekunami zameldowane jest dziecko – beneficjent bonu.

  2. Aby skorzystać z bonu rodzic (opiekun ustawowy) musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych dziecka (imię, nazwisko, nr bonu) na potrzeby procesu rezerwacji (RODO).

  3. Proces realizacji płatności polega na podaniu recepcjoniście 16-cyfrowego numeru bonu, a następnie kodu autoryzacji, który otrzymają Państwo SMSem na numer podany przy aktywacji bonu. Prosimy zabrać ze sobą telefon, którego numer posłużył do aktywacji bonu. Recepcjonista wprowadza kwotę oraz podane numery w aplikacji ZUS i po uzyskaniu potwierdzenia płatności, pomniejsza Państwa rachunek za nocleg o kwotę, która została rozliczona bonem turystycznym.

  4. Nie ma możliwości uzyskania faktury VAT na firmę, za płatności dokonane z użyciem Polskiego Bonu Turystycznego.

  5. Bonu turystycznego można użyć wielokrotnie, do wysokości dostępnych środków.

  6. Jeśli dana osoba ma więcej niż jedno dziecko, to otrzyma jeden numer bonu, którego wartość będzie odpowiadać liczbie dzieci, tzn. jeśli ktoś ma 3 dzieci, to otrzyma bon w wysokości 1500 zł. Będzie mógł nim zapłacić raz albo kilka razy do wyczerpania kwoty bonu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Pensjonatu Vipabo i płatności Polskim Bonem Turystycznym.