voucher – Vipabo.pl
Skip to content

Vouchery

Brakuje Ci pomysłu na prezent? Zadbaj o swoich bliskich i podaruj im Voucher na odprężający pobyt nad morzem !

Voucher podarunkowy to znakomity prezent nie tylko pod choinkę – sprawdzi się doskonale na urodziny, prezent dla rodziców, rocznicę czy Walentynki. Nagradzaj, motywuj, buduj lojalność z kartą podarunkową – to również pomysł na specjalną nagrodę lub benefit pracowniczy. Ta forma prezentu jest uniwersalna i wygodna – zarówno dla Ciebie, jak i dla osób które obdarujesz w tak wyjątkowy sposób. Voucher to prezent, którym trafisz w gusta każdego bez względu na płeć, wiek i zainteresowania czy pasje – w końcu wszyscy uwielbiamy wypoczynek we wspaniałych miejscach.

Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć oraz na jaki adres mamy dostarczyć ten oryginalny prezent a następnie to obdarowany sam wybiera termin pobytu. Dzięki temu masz pewność, że będzie zadowolony z prezentu oraz „rozpakuje” go w sposób, który jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Masz pytania?

Zostaw swój numer

Zadzwonimy do Ciebie

Pandemia Koronawirusa, a wypoczynek nad morzem.

W związku z panującą w naszym kraju epidemią Koronawirusa uprzejmie informujemy, że wszystkie rezerwacje potwierdzone wpłatą zaliczki są aktualne.

Na wniosek gości w terminie do 7 dni przed datą zameldowania możliwe jest odłożenie rezerwacji w czasie, na termin ustalony indywidualnie. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w terminie do 7 dni przed datą zameldowania prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów przełożenia pobytu.

Przywilej zmiany terminu pobytu z uwzględnieniem wpłaconej zaliczki dotyczy także nowych rezerwacji, dokonanych podczas trwania epidemii.

Informujemy gości którzy decydują się korzystać z wypoczynku w naszym obiekcie, że dokładamy wszelkich starań aby minimalizować potencjalne ryzyko związane z zarażeniem Koronawirusem. Wdrożyliśmy wewnętrzne zasady polegające na obowiązku poruszania się na terenie obiektu w miejscach ogólnodostępnych z zasłoniętym nosem oraz ustami. Dodatkowo przy drzwiach wejściowych jest dostępny  płyn do dezynfekcji dłoni. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Życzymy Państwu zdrowia, pogody ducha i szybkiego powrotu do normalności.

Do zobaczenia nad morzem,

Paweł Wąsowski

Zapytaj o termin