rowery – Vipabo.pl
Skip to content

Wypożyczalnia rowerów

Urlop nad morzem to doskonała okazja nie tylko do relaksu na plaży i przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodziny lub przyjaciół, ale też do różnego rodzaju aktywnych form wypoczynku.

Jednym z najprzyjemniejszych sposobów wykorzystywania wolnych chwil może być jazda na rowerze – świetnie wpływa na zdrowie, pozwala zobaczyć niezwykle ciekawe miejsca oraz pooddychać świeżym, nadmorskim powietrzem.

Przewożenie swojego pojazdu na nierzadko znaczne odległości może jednak okazać się uciążliwe – dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę wypożyczenia całkowicie nowych rowerów miejskich.

Recepta na udany i aktywny wypoczynek

Gmina Rewal ze swoim bogactwem przyrodniczym i kulturalnym to wprost wymarzone miejsce do uprawiania tego typu aktywności. Rozwinięta sieć oznakowanych szlaków rowerowych sprawia, że w niezwykle łatwy i ciekawy sposób dotrzeć można do miejsc wartych obejrzenia.

Skorzystanie z takich możliwości to doskonały pomysł dla każdego miłośnika przejażdżek i odwiedzania interesujących miejsc. Wypożyczalnia rowerów nad morzem pozwala poświęcić czas obu tym aktywnością – przy stosunkowo niskich kosztach można cieszyć się komfortową jazdą na dobrej jakości sprzęcie. Pedałując, da się znacznie szybciej niż pieszo dotrzeć do obranego celu i móc podziwiać piękne widoki, zabytki czy korzystać z innych atrakcji turystycznych. Wycieczka rowerowa to doskonała opcja zarówno dla osób, które chcą w samotności ciekawie spędzić czas, jak i dla tych, którzy uwielbiają wspólne przejażdżki ze znajomymi.

Szybkość i wygoda

Dobrze jest, planując urlop, przeznaczyć przynajmniej jeden lub dwa dni na wycieczki rowerowe – będąc poza domem, w pięknej okolicy, z siodełka można zobaczyć wiele wspaniałych rzeczy.

Nasza oferta została stworzona ze względu na widoczne zapotrzebowanie turystów którzy chcą aktywnie i przyjemne spędzić wolny czas.

Ilość rowerów jest ograniczona, jeżeli chcą Państwo skorzystać z oferty prosimy o składanie rezerwacji w Recepcji.

Do zobaczenia nad morzem!

Masz pytania?

Zostaw swój numer

Zadzwonimy do Ciebie

Pandemia Koronawirusa, a wypoczynek nad morzem.

W związku z panującą w naszym kraju epidemią Koronawirusa uprzejmie informujemy, że wszystkie rezerwacje potwierdzone wpłatą zaliczki są aktualne.

Na wniosek gości w terminie do 7 dni przed datą zameldowania możliwe jest odłożenie rezerwacji w czasie, na termin ustalony indywidualnie. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w terminie do 7 dni przed datą zameldowania prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów przełożenia pobytu.

Przywilej zmiany terminu pobytu z uwzględnieniem wpłaconej zaliczki dotyczy także nowych rezerwacji, dokonanych podczas trwania epidemii.

Informujemy gości którzy decydują się korzystać z wypoczynku w naszym obiekcie, że dokładamy wszelkich starań aby minimalizować potencjalne ryzyko związane z zarażeniem Koronawirusem. Wdrożyliśmy wewnętrzne zasady polegające na obowiązku poruszania się na terenie obiektu w miejscach ogólnodostępnych z zasłoniętym nosem oraz ustami. Dodatkowo przy drzwiach wejściowych jest dostępny  płyn do dezynfekcji dłoni. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Życzymy Państwu zdrowia, pogody ducha i szybkiego powrotu do normalności.

Do zobaczenia nad morzem,

Paweł Wąsowski

Zapytaj o termin